Tere tulmast lugema

” kuidas tekkis Adora ilustuudio e-pood”

 

 Mina olen Adora ilustuudio juht Triinu

 

Minu elus tähtsal kohal väikesest saati on kunst. Lemmikuks on kivid, küll siis olid nendeks liiva seest või mereäärest leitud erikujulised, tähelepanu tõmbavad jne, iludused. Olen alati uskunud müstilisse maailma meie ümber, mida me ei näe aga tunneme. Kindlasti ei saa mainimata jätta, et lisaks kividele on minu kireks värvid, kõik ilus ning kõik mis sädeleb. Noorena olin pidevalt segaduses, et kuhu ma kuulun ja mis on see miski mis on minu hingetöö.

Leidsin oma käelise ande ning oma südametöö tänu ühele armsale küüntehnikule Tallinnas. Olen samuti väga tänulik oma kallile abikaasale, tema abiga sain hoo sisse suures ilumaailmas. Olen teinud tööd geelküünte alal alates 2015a ja minu edevus ainult kasvas, lõpuks jäi ilusatest kividest/pärlitest küüntele väheks ning sisimas soovisin omada neid imeliselt ilusaid ehteid, mida olin väikestes butiikides näinud. Olin poolvääriskividest kuulnud ka varem aga miskipärast ei jõudnud ma nendeni ( usun, et polnud minu aeg ).

Ükskord sattusin juhuslikult esoteerika poodi oma 2a tütrega, keda pidevalt kimbutasid nohuga kaasnevad kõrvapõletikud. Otsisin poest lihtsalt mõnda essentsi või ime vahendit, mis aitaks tal nina lahti hoida ja nohu ära kaotada. Samas poes seina ääres olnud tohtu kristallide kogu kutsus mind ja mu tütart enda juurde. Seda võlu ei saanud märkamata jätta. Põõrdusin müüa poole ja küsis pooleldi naljatades, et mis kivi see aitaks kõrvapõletike vastu? Müüa võttis välja mingisuguse targa raamatu, lehtises seda ning leidis 3 poolvääriskivi. Panin siis mina igast kristallist ühest lauale ning andsin tüdrukule valida, kas talle mõni meeldib ja tahaks koju võtta. See valik käis kähku, selleks imekiviks tema jaoks oli RODONIIT. Selle panime kodus padja alla ja kuni tänaseni polnud tal enam kordagi kõrvapõletike. Sealt hakkas mu huvi suurenema ning käisin erinevatel seminaridel, esoteerilistes poodides ning ostsin oma kogusse ilusaid käevõrusid, kristalle jpm. Mitmeks aastaks jäid armsad  pärlid seisma ning mind ootama. Minu tehtud küüned muutusid Tallinnas nii populaarseks, et ei jäänud muu jaoks enam aega. Kuniks maailma tabas ” koroona “. Olles sel ajal kolmanda lapse ootel, kolisime kogu perega minu vanemate maa koju Viljandimaal. Kuna enam nii intensiivselt küünemaailma tööd ei teinud, sukeldusin taas kristallimaailma.. sealt sai alguse ” Trinka käsitöö ehted “, millest tänaseks on kujunenud Adora Amore.

Kuna tuntud brändide loodud ehete hinnad olid minu jaoks liiga kõrged, hakkasin otsima materjale, et luua endale meelepäraseid ning taskukohase hinnaga ehteid.

Tänaseks olen poolvääriskividest kaunitare loonud nii palju, et oli aeg teha e-pood ning jõuda teiste armsate inimesteni.